Tutvustus

Koolituskeskus on 2011. aasta kevadest tegelenud aktiivselt apteekrite täiendõppeprogrammi arendamisega, mille üheks oluliseks suunaks on ka e-õppe võimaldamine. Täiendkoolituste eesmärgiks on arendada apteekri igapäevaseid teadmisi ravimitest, näiteks nende koos- ja kõrvaltoimetest, farmakodünaamikast, farmakokineetikast, aga ka teadmisi mitteravimitest, nagu vitamiinid, mineraalained, et tõsta apteekides pakutava nõustamisteenuste kvaliteeti.

Koolitused toimuvad nii tavaloengu vormis kui ka e-loengutena. Igal aastal toimub viis tavakoolitust üle Eesti. Tavakoolitustest valmib e-loeng, mis on kättesaadav apteekritele e-õppekeskkonnas vaatamiseks. Lisaks pakume ka venekeelsele kuulajaskonnale tõlgitud e-loenguid, mis on uudne just farmaatsia valdkonnas.

Eesti Proviisorapteekide Liidu e-koolituskeskkond on hea viis, kuidas teha loengud kõigile apteekritele kättesaadavaks. E-koolituskeskkonda pääsevad vaid autentitud kasutajad aadressil: http://ekoolitus.cito.ee. Tutvuge kindlasti infoga, kuidas saada e-õppekeskkonna osalejaks registreerumise alt.

Alates 01. jaanuarist 2015 on kehtestatud Ravimiseadus § 45 alusel apteekrite täiendõppekohustus 40 akadeemilise tunni ulatuses 2 aasta jooksul.

2023 Koolituste kalender

1.  Jaanuar- juuni veebiseminaride sari „Naiste intiimtervis: hügieen, hormoonid, rasestumisvastased vahendid, haigused“
KuupäevTeemaKoolitajaRegistreerimine Maht
10.01.23  "Hormoonasendusravi"  dr. Kai Haldre Suletud 1 ak tund
 21.02.23  "Kombineeritud rasestumisvastased vahendid"  dr. Jaana Below  Suletud  1 ak tund
 28.03.23  "Progestiini sisaldavad vahendid"  dr. Kai Haldre Suletud 1 ak tund
 18.04.23  "Hädaabi kontratseptiivid" dr. Jaana Below  Suletud
 1 ak tund
 09.05.23 "Tupefloora" dr. Kai Haldre Suletud
 1 ak tund
 13.06.23  "Haigused" dr. Jaana Below Avatud 1 ak tund
UUED KOOLITUSED!

Eestikeelsetest koolitustest on avatud "Naiste intiimtervis- Progestiini sisaldavad vahendid". Koolitajaks naistearst Kai Haldre.

Uue venekeelse loenguna on avatud "Fookuses süda: vererõhk, südamepuudulikkus, kolesterool", kus lektoriks on dr. Anu Hedman

E-koolitused on avatud vaatamiseks e-õppekeskkonnas. Registreerimiseks kirjutada aadressil koolitus@epal.ee.

 

E-õppekeskonnas pakutavad e-loengud

Eestikeelsete e-loengute nimekirja leiate SIIT.
Venekeelsete e-loengute nimekirja leiate SIIT.

Kuidas saada kasutajaks?

Kui Teid pole veel Eesti Proviisorapteekide Liidu e-koolituskeskkonna andmebaasi registreeritud, siis võtke esmalt ühendust administraatoriga e-maili teel: koolitus@epal.ee, märkides ära enda nime, isikukoodi, personaalse e-maili aadressi ja ettevõtte ning apteegi nime, et saaksime Teile konto luua. E-õppe kasutajakonto loomine on tasuta. 

Isikuandmete töötlemisest loe lähemalt siit

Registreerimine

Tavakoolitustele registreerimine

Tavakoolitustele registreerimiseks on vajalik esitada järgnevad andmed: isikukood, töökoht ja tööandja nimi, isiklik e-maili aadress. Eesolevate tavakoolituste nimekirja leiab kalendri alt, kust saab ka koolitusele ise registreerida.

E-loengutele registreerimine

Kui olete leidnud endale huvipakkuvaid e-loenguid loengute lühitutvustuse alt, mida sooviksite vaadata/kuulata, siis tuleks saata sooviavaldus aadressil koolitus@epal.ee, kuhu kirjutada:

  • enda nimi;
  • huvipakkuva(te) loengu(te) nimi;
  • eesti- või venekeelne;
  • apteegi nimi;
  • ettevõtte juriidiline nimi, kellele arve esitatakse;
  • e-maili aadress, kuhu arve saadetakse.

Kontakt

Anette Sild

Koolituskeskuse projektijuht
tel.: (+372) 53088710
e-mail: koolitus@epal.ee